Najlepsi przedsiębiorcy w Sieci z wybranych branży

Tylko sprawdzone firmy

>

Bezprzewodowa kamera na działkę - skuteczny sposób na ochronę mienia

Malwina Kołodziej 2021-11-24 0 komentarzy
Wpis

W przeszłości na rynku dostępne były głównie urządzenia przewodowe, których montaż wiązał się z koniecznością kucia w ścianach. Dziś znaczna część producentów posiada w ofercie modele pozbawione okablowania, których użytkowanie jest prawdziwą przyjemnością. Odznaczają się one minimalistycznym designem, dzięki czemu bez trudu wpasowują się niemalże w każdą przestrzeń. Dają możliwość zdalnego podglądu tego, co dzieje się na terenie posesji, co przydaje się osobom mającym w zwyczaju często wyjeżdżać lub spędzać długie godziny w pracy.

Firmą zajmującą się sprzedażą funkcjonalnych kamer jest Reolink. To znany dostawca nowoczesnych sprzętów z najwyższej półki, które sprawdzają się w wielu miejscach. Na jego asortyment składa się kamera na działkę, umieszczana chętnie przy drzwiach wejściowych, bramach wjazdowych, w ogrodach oraz w pobliżu altan. Największą grupę kamer stanowią urządzenia bezprzewodowe, nazywane IP, które rejestrują obrazy wysokiej jakości, a następnie przesyłają je do sieci.

Są one kompatybilne z aplikacjami mobilnymi instalowanymi na smartfonach lub tabletach. Posiadają zintegrowane czujniki ruchu, co daje możliwość błyskawicznej reakcji w momencie dostrzeżenia niechcianych gości znajdujących się na terenie posesji. Kamery Wi-Fi są coraz przystępniejsze cenowo, dzięki czemu na ich zakup może pozwolić sobie niemalże każdy zainteresowany. Zapewniają one dowolność miejsca montażu oraz wygodę użytkowania. Dzięki nim istnieje możliwość kontrolowania wybranego obszaru z dowolnego miejsca na świecie.

Skomentuj wpis