Najlepsi przedsiębiorcy w Sieci z wybranych branży

Tylko sprawdzone firmy

>

Torebki z polietylenu - producent z ekologiczną ofertą

Aleksandra Kozłowska 2021-12-20 0 komentarzy
Wpis

Przedsiębiorstwo opisane pod adresem lograf.pl zajmuje się produkcją rozmaitych opakowań wykonanych z tworzyw sztucznych. W swojej ofercie posiada między innymi torby polipropylenowe. Producent sprzedaje je w wersji z fałdą boczną, która pozwala na uformowanie prostokątnego dna. Opakowanie zostało wykonane z wysokiej jakości folii błyszczącej. Jest ona na tyle sztywna, że torebka może zachować stojący charakter bez większych przeszkód. Cały asortyment jest dostępny w niezwykle korzystnych cenach.

Opakowania z polietylenu

W asortymencie znajdują się również torebki z polietylenu. Producent zapewnia możliwość dostosowania ich pod względem wizualnym do oczekiwań klienta, dzięki czemu opakowanie pełni również funkcję marketingową. Torebki charakteryzują się szczelnością, wytrzymałością oraz są higieniczne w użyciu. Można wykorzystać do przechowywania różnego rodzaju produktów, w tym kawy, herbaty, cukierków oraz bakalii. Nadają się także do pakowania niewielkich części stosowanych w przemyśle elektroniczny lub motoryzacyjnym.

Ekologiczne opakowania

Przedsiębiorstwo proponuje rozwiązania, dzięki którym produkty stają się ekologiczne. Stawia między innymi na materiały pochodzące z recyklingu oraz oferuje folie biodegradowalne. Zapewnia profesjonalne doradztwo w wyborze odpowiedniego typu opakowania.

Skomentuj wpis